top of page

     Koh Pha Ngan to średniej wielkości wyspa położona niedaleko większej i bardziej znanej Koh Samui. Znaleźć na niej można piękne plaże, wodospady, plantacje palm kokosowych oraz kilka buddyjskich świątyń. Na wyspie znajduje się też wiele szkół nurkowania. Oferują one kursy dla początkujących oraz bardziej zaawansowanych nurków i organizują wyprawy na najciekawsze rafy w okolicy. 

Wyspa jest idealnym miejscem dla młodych i posiadających ograniczony budżet turystów. Nie ma tu wielkich i drogich kurortów, za to wybór tanich, położonych przy plaży bungalowów jest naprawdę duży. 

Koh Pha Ngan słynie z comiesięcznych imprez techno organizowanych zawsze podczas pełni księżyca na plaży Haad Rin. Full Moon Party, bo tak nazywane są te imprezy przyciągają dziesiątki tysięcy młodych ludzi. Miłośnicy tego rodzaju masowych imprez będą z całą pewnością zachwyceni. Jest to naprawdę niezapomniane doświadczenie i polecam każdemu przynajmniej raz zabawić się na Full Moon Party. Po imprezie można odpocząć na jednej z cichych i spokojnych plaż, których na wyspie też nie brakuje.   

Zobacz też
bottom of page